Sivan Tafla

CEO

Sivan, internet ve reklam teknolojisi yatırımlarında 15 yılı aşkın yöneticilik tecrübesi olan deneyimli bir web girişimcisidir. Sivan, video teknoloji girişim şirketi olan Intercast Networks’ün kurucu ekibinin bir üyesiydi ve burada reklam platformlarının etkin kullanımına öncülük ederek iş geliştirmeyi yönetmiştir. Bundan önce, Rich Media öncüsü olan Ad4ever’da 5 yıl boyunca CEO olarak hizmet vermiştir – ta ki firma 2004 yılında aQuantive Inc. tarafından satın alınana kadar. Öncesinde Sigma Investments’da analiz uzmanı görevini takiben, interaktif bir reklam ajansı olan Adnsee’de CEO olarak hizmet vermiştir. Sivan; İsviçre alplerindeki ekolojik turizm üzerine uzmanlaşan, İsviçre kuruluşlu MTBSuisse kurumunun kurucu üyesidir. Aynı zamanda tutkulu bir koşucudur.

Amitai Tafla

Genel Müdür ve Şirket Kurucusu

Genel Müdür ve Şirket Kurucusu
Amitai Total Media’yı 2005’de kurmuş ve 6 yıl boyunca CEO görevini sürdürmüştür. Şuanda ise Genel Müdür pozisyonundadır. Bu görevinden önce Amitai; dört yıl boyunca ürün yönetimi ve reklam operasyonları Başkan Yardımcılığını yaptığı Ad4ever’ın kurucularından bir tanesidir. Çevrimiçi reklam sunumu pazarında bir öncü olan Amitai, Rich Media için önde gelen bir teknoloji olan TopLayer’ı bulmuş ve geliştirmiştir. Ad4ever, aQuantive tarafından, 2004 yılında satın alınmıştır. Amitai, reklam operasyonları ve reklam sunucusu teknolojilerinde geniş bir deneyime sahiptir. Amitai, Ad4ever’ın kurucu ekibine katılmadan önce bir yatırım bankacılığı firması ve öncü e-ticaret şirketi olan Bezeq’te (İsrail telekomunikasyon kurumu) üst düzey finansal pozisyonlarda bulunmuştur. Amitai; Manchester Üniversitesinde İşletme mastırı yapmıştır ve boş zamanlarında dağ bisikletçiliği yapmaktan hoşlanır.

Ben Erdos

Platform ve Hizmetler Başkan Yardımcısı

Ben; yayıncı tarafındaki reklam operasyonları, destek ve eğitim alanlarında uzmandır. Çevrimiçi medya ve reklam teknolojilerine geniş bir yelpazede farklı beceriler kazandırmaktadır. Ben, yayıncılarımızın dijital pazarlama stratejilerini geliştirmelerine ve etkili bir şekilde yürütmelerine yardımcı olurken; aynı zamanda maksimum ROI’ye ulaşmalarına destek olmaktadır. Ben, dijital reklam sunumu ve RTB sistemleri üzerine uzmanlaşmıştır ve Google DoubleClick for Publishers (DFP), Appnexus, Atlas (Facebook), Helios IQ ve diğer birçok sistem üzerinde derinlemesine bir deneyime sahiptir. Ben, İşletme Çalışmaları ve Pazarlama Yönetimi diploması ile Birleşik Krallık’taki Salford Universitesi’nden mezun olmuştur.

Aviad Rave

İş Geliştirme ve Programatik Başkan Yardımcısı

Aviad, çevrimiçi medya sektöründe, gelir merkezlerini kurma, yönetme ve en üst düzeye çıkarma; satış yönetimi, ürün geliştirme, ticari faaliyetler, kurumsal strateji hazırlama ve yürütme üzerine 8 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Total Media’daki İş Geliştirme ve Programatik Başkan Yardımcısı olarak Aviad; firmamızda pozitif bir büyüme ve başarı sağlamak amacıyla strateji, kararlılık ve liderliğini getirmektedir.

2015 yılında Total Media’ya katılmadan önce Aviad; 2012-2014 yılları arasında Green Media Digital’deki CEO görevine ve 2009-2011 yıllarında dünyanın en çok ziyaret edilen siteleri arasında yer alan, çevrimiçi haber ve içerik sitesi Ynet’de Performansa Dayalı Pazarlama Müdürü olarak çalışmasına ek olarak; teknoloji şirketlerine de özel danışmanlık hizmeti sağlamıştır. Open Üniversitesi Pazarlama ve İşletme bölümü mezunudur.

Tal Perry

Satış ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı

Tal, dijital reklamcılıkta 10 yılı aşkın tecrübesi ile deneyimli bir satış ve iş geliştirme yöneticisidir. Total Media’ya katılmadan önce Tal, halka açık bir reklam teknoloji şirketi olan Perion Network’de Yayıncı Satış Müdürü olarak, mobil geliştiriciler ve içerik yayıncıları için para kazanma çözümleri üzerine çalışmaktaydı. Öncesinde Tal, İşletme Direktörü olarak yeni yayıncıların uluslararası işe alımını ve reklam satışlarını yöneterek; performans reklamcılık ağı olan Massivelmpact’de bir yıl geçirmiştir. 2012-2014 yılları arasında Tal, appnext’de İş Geliştirme Başkan Yardımcısı ve kurucu ortak olarak sektörün en önde gelen mobil reklam ağlarından birinin kurulmasına ve yönetimine yardımcı olmuştur. Aynı zamanda Tal; çevrimiçi bir fantezi bahis sitesi ve ansiklopedi benzeri çok dilli bir site için para kazanma ve kullanıcı kazanımından sorumlu olarak, yayıncı tarafında 5 yıl geçirmiştir.

Avidan Perry

HUKUK MÜŞAVİRİ

Avidan, 2011 yılından beri Total Media’nın Hukuk Müşaviri ve Operasyon Müdürü olarak hizmet vermektedir. Daha önceden Sigma Investments (Startify, 1992)’da ve yan kuruluşlarında çeşitli yöneticilik pozisyonlarında bulunmuştur. Avidan, Ad4ever kurucu ortağı olarak Internet reklamcılığı; ADnSee’nin kurucusu olarak web tasarımcılığı ve BPT’de (Bio Pure Technolgies) Proje Müdürü olarak temiz teknoloji sektörü dahil birçok farklı sektörde çalışmıştır. Avidan 2006 yılından bu yana ruhsatlı bir avukattır.

Moshe Nachum

CFO

Moshe Total Media Grubu’nda üst düzey finans yöneticisidir ve 2005 yılındaki kuruluşundan beri firmanın mali işlerini denetlemektedir. Aynı zamanda Moshe, geçmişte Sigma Investments olan Startify’a (1992) CFO olarak hizmet vermeye devam etmektedir ve Total Media Grubu’nun yönetim kurulu üyesidir. Daha öncesinde Moshe; Leumi Mortgage Bankası’nda ipotek departmanını yönetmiş ve devlet bakanlığında çalışmıştır.

© 2017 TOTALMEDIA LTD. ALL RIGHTS RESERVED.                SITE BY PURPLEBRAND

Top