Total Media, dünya çapındaki yayıncılara ve reklamverenlere; reklam teknolojileri, para kazanma (monitizasyon) çözümleri ve katma değerli hizmetler sunan global bir dijital çözümler sağlayıcısıdır.

Dijital reklam sunucusu ve para kazanma üzerinde uzmanlaşarak edindiği 10 yılı aşkın tecrübesi ile Total Media; çevrimiçi yayıncıların karşılaştığı çağdaş programatik güçlüklerini hedefleyen birinci sınıf görüntülü ağ ve video programatik çözümleri sunmaktadır. Hem doğrudan hem de artan site trafiğine doğru AdTech entegrasyonu sayesinde; web, video, mobil ve rich media dahil birden çok medya platformu üzerinde çalışarak, Total Media’nın para kazanma (monitizasyon) ve profesyonel hizmetleri yayıncılara, çağdaş dijital reklam teknolojilerinin tüm ekonomik potansiyelini ortaya çıkarmakta yardımcı oluyor. Kurum içi dijital para kazanma ekibimiz, her gösterimde hızlı gelir artışı sağlamak için envanter ve reklam kampanyası yönetimlerini eşsiz bir ortaklık yaklaşımı ile birleştirmektedir.

Hem satın alma hem de yayıncı tarafı reklam teknolojilerindeki uzmanlığı ile Total Media; Google Sertifikalı Yayıncılık Ortağı olarak resmen tanınmıştır ve DFP Premium, DFP Small Business ve DoubleClick AdX sistemlerindeki optimizasyonlarından ötürü 10 yılı aşkın bir süredir resmi bir Google DoubleClick ortağıdır. Total Media, her gösterimde en yüksek ROI’yi kazanmayı amaçlayan yayıncılara profesyonel destek ve teknik destek sağlayan global bir öncü olmaktan gurur duymaktadır.

total1

Total Media, reklamverenlere dijital reklam teknolojileri ve platformlarına dair uzmanlık ve bilgi sağlamaktadır. Total Media, destek hizmetleri ve Google’ın yayıncı platformları ile entegrasyon sağlamasına ek olarak; reklamverenlere dijital reklam satın alma teknolojileri ve platformları üzerinde kapsamlı uzmanlık ve bilgi sunan bir resmi DoubleClick Sertifikalı Pazarlama Ortağıdır. Reklamverenler, global görüntülü medya satın alma için daha geniş çaplı bir kontrol ve performans amacı ile talep yönlü bir platform (DSP) olan DoubleClick Bid Manager (DBM)’i; reklam sunumu, kullanıcı hedefleme, doğrulama, son raporlama ve ilişkilendirme modellemesi için dijital görüntülü kampanyaları tüm mecralar üzerinden yönetme amacı ile DoubleClick Campaign Manager’ı (DCM); ek olarak, arama ağı anahtar kelime kampanyalarını birden çok arama motoru üzerinden oluşturma, yönetme ve takip etme amaçlı bir araç olan DoubleClick Search’ü (DS) kullanmaya başlayabilirler. Profesyonel çalışanlarımız, firmanıza DoubleClick’in satın alma tarafı belleğini pazarlama süreçlerine entegre etmesinde ve en üst düzeye çıkarmasında yardımcı olur. Görüntülü reklam kampanyalarına başlamak isteyen reklamverenler, programatik satın alma hizmetleri sunması için Total Media’nın kurum içi reklam uzmanlarından oluşan ekibini kullanabilirler. Ekibimiz, tüm kampanya bütçelerinimaksimum ROI kazanma amacına göre uyarlar. Total Media, 10 yılı aşkın dijital reklam deneyimi, teknoloji ve veri deneyimi ile iş zekasını birleştirerek ekibinin yönettiği tüm kampanyalarda en ideal sonuçlara ulaşmayı hedefliyor. Total Media ekibi her bir kampanya için; özelleştirilmiş müşteri paneli ve sindirimi kolay görsel raporlama aracılığı ile firmanıza değerli çıkarımlar edinmesinde ve kampanya sonuçlarını gerçek zamanlı takip etmesinde destek olur.

Total Media’nın müşterileri; hem dijital reklam teknolojisi uzmanlığının, hem de para kazanma (monitizasyon) analiz uzmanlarından oluşan çok dilli bir ekibe erişmenin avantajını sürmektedir. Profesyonel kadro, tüm dijital platformlarda ve formatlarda en yüksek geliri sağlamak için uyarlanmış, özelleştirilmiş çözümler yaratır. Total Media, dünya çapında yüzlerce yayıncı ve reklamveren için etkileyici ROI sonuçlarına ulaşmaktan gurur duyan; kendini adamış 30’dan fazla kalifiye personele sahip bir şahıs şirketidir.

2004 yılından bu yana Total Media, yüzlerce dijital yayıncı ve reklamverene; yüksek değerli reklam envanterine ve yayınlanan her gösterimde artan bir gelire ulaşmaları için, en etkili entegre reklam sunumu çözümleri ve araçları imkanını sunmuştur. Hızlı gelir artışı sunmak için gerekli olan becerikli bir ekip ve yılların uzman optimizasyon deneyimi sayesinde; dünyanın en büyük yayıncıları, her gösterimde en yüksek ROI’ye ulaşmak için Total Media’ya güveniyor.

© 2017 TOTALMEDIA LTD. ALL RIGHTS RESERVED.                SITE BY PURPLEBRAND

Top