Pazarlama Kampanyalarınızı Optimize Eder ve

En Üst Düzeye Çıkarırız

 

Müşterilerimize yalnızca teknoloji değil, aynı zamanda DCM ve DBM’e kaydolduklarında ihtiyaç duyacakları bir takım temel hizmet ve danışmanlık da sunarız.

Resmi bir DoubleClick Sertifikalı Pazarlama Ortağı olarak Total Media, birçok Doubleclick platformunda farklı entegrasyon seçenekleri ile çalışma üzerine zengin bir geçmişe sahibiz. 2009 yılından beri Google DoubleClick’in katma değerli resmi iş ortağı ve 11 yıldır DoubleClick iş ortağı olarak hem satın alma hem de yayıncı tarafı platformlarında uzmanız.

Total Media, müşterilerine tüm platformlar için birçok katma değerli hizmet sunar:

 • İhtiyaç tanımlama – DDM ürünlerindeki hangi platform veya platformların müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşıladığını anlama.
 • Müşteri eğitimi – Müşteri sözleşmesinin imzalanmasının ardından müşterilerimize bütün platformlar üzerine geniş bir eğitim sağlarız.
 • Destek – Uygulamanın başarılı olmasını garantilemek için çalışmalarımızın başlangıcı süresince sizlere danışarak ilerleriz.
 • Teknik Destek – Sertifikalı destek uzmanlarımızla, platform operasyonuna bağlı olarak meydana gelebilecek her türlü sorunda kesintisiz teknik destek sağlarız.
 • Eğitim – Müşterilere tazeleyici eğitimler, yeni personel eğitimleri ve yeni ürün özellikleri üzerine eğitimler sunarız.
 • En İyi Uygulamalar Üzerine Danışmanlık – Profesyonel ekibimiz en iyi uygulamalar ve DDM platformlarının en iyi kullanımı üzerine; reklamveren veya ajanslara göre özelleştirilmiş devamlı bir danışmanlık sağlar.
 • Profesyonel Hizmetler – Eşsiz çözümlerin yanında, DDM plaformlarının DMP’ler, CRM’ler ve benzeri gibi diğer SaaS sistemleri ile entegrasyonuna yönelik hizmetler sunarız.

Destek ve Hizmetteki Temel Alanlarımız

 • DoubleClick Yapılandırması
 • Kampanya Kurulumu
 • Kampanya Yönetimi
 • Teknik Sorun Giderme

 

2009 yılından beri Reklamverenleri ve Ajansları başarılı bir şekilde DoubleClick’e taşımaktayız. İki kullanım için de hesabı en verimli şekilde yapılandırmada oldukça deneyimliyiz. Ayrıca; eğitim vermek, sorun gidermek ve soru cevaplamak için, kampanya ve müşteri başarısını garanti eden, hırslı ve bilgili profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz. Deneyimimizin derinliği ve genişliği hem şirket, hem de profesyonel bireyler olarak bizleri; güçlüklerle karşılaşabileceğimiz noktalar ve onlardan korunma yollarına dair öğrenimlerimizi aktarabileceğimiz bir konuma getirmektedir.

Analiz uzmanlarımız sizlere kampanya verilerinize dair detaylı çıkarımlar sunar, bütçeleriniz ve kampanyalarınız üzerinde doğru kararlar almanıza yardımcı olur. Medya kampanya performansınızı izleme ve ölçümleme yöntemlerini tanımlar ve sizlere iletir; test etme üzerine fikirlerinizi alır.

Total Media’nın geniş kapsamlı raporlamaları, kampanyanızın performansını yukarılara taşımanın püf noktasıdır. Bu raporlamalar, kampanyanızın nasıl bir performans sergilediğini ve gelişmeleri için neler yapılabileceğini anlamanıza yardımcı olur.

Are you ready to make your next advertising campaign a massive success?

Sign up now and our media-buying team will get back to you right away.

© 2017 TOTALMEDIA LTD. ALL RIGHTS RESERVED.                SITE BY PURPLEBRAND

Top