Günümüz dijital dünyasında kullanıcı ve hedef kitleler; platformlar, mecralar ve kanallar arasında yer değiştirmeye ve web, mobil ve video formatları üzerinden taramaya eğilimliler olarak doğru kitleleri bulmak gittikçe zorlaşıyor. Bu kitlelere ulaşabilmek için kanallar arası reklamcılık ve medya satın alma stratejileri, özellikle de gerçek zamanlı tekliflendirme platformlarındaki reklam borsaları (ad excahange) aracılığıyla programatik medya satın alma mutlaka gereklidir.

Total Media tam servis programatik medya satın alma ve yönetim hizmetleri sunmaktadır. Uzmanlığımız, en ideal sonuçlara ulaşabilmeniz için firmanızın mevcut en alakalı medyayı saptamasını sağlar.

Kampanya yöneticlerimiz sizin danışmanlarınız ve hizmet sağlayıcılarınızdır. Kitle hedefleme, yeniden pazarlama, özel hedefleme ve çok daha fazlası dahil birden çok stratejiyi uygulayarak kampanyalarınız ile doğru kitleleri hedeflemenize yardımcı olurlar. Kurum içi Real-Time Bidding ekibimiz kompleks alım-satım stratejilerini sizler için uygular ve programatik satın almanın zorluklarına karşı sizlere yol gösterir.

Bir sorunuz mu var? Bizlerle bugün iletişime geçin!

We proudly provide DoubleClick to address the needs of the modern marketer.

DoubleClick Dijital Pazarlamanın Avantajları

Total Media; her kampanyada daha yüksek yatırım kazancı (ROI) ile daha iyi, daha akıllıca, daha etkili bir şekilde pazarlamaları için reklamverenleri güçlendirerek; onlara en iyi araçları ve uzmanlığı sunmaya inanır.

DDM bir yandan; reklamverenlerin pazarlama operasyonlarını daha geniş bir yelpazede yürütmelerini sağlarken, aynı zamanda onlara pazarlama operasyonlarının tümünü; sonradan analiz etmelerini ve aynı sistem üzerinde aksiyon almalarını mümkün kılan bütün bilişim ve veriyi tek bir platformda tutmasına olanak sağlayan birleşik bir platform sunar.

Başka hiçbir platformun Doğrudan ve Programatik Medya satın alma ve Arama ağı kampanyaları ile bu seviyede bir entegrasyon (ilişkilendirme raporuna) sağlayamamasından dolayı DDM’in eşsiz olduğuna inanıyoruz.

REKLAMVERENLER İÇİN TEMEL PAZARLAMA OLANAKLARIMIZ

  • DoubleClick Bid Manager (DBM) – Tüm öncü reklam borsalarına (ad exchange) erişim sağlayan ve reklamverenlerin pazar trendlerine hakim olmalarını sağlayan TrueView ve Üçüncü taraf entegrasyonu gibi daima eşsiz entegrasyonlar sunan pazardaki en iyi DSP.
  • DoubleClick Campaign Manager (DCM) – Reklam verme operasyonunun merkezi. Reklamverenlerin bir yandan Pixeller, Kitle Listeleri ve reklamlarını aynı raporlama sistemi üzerinden, Arama Ağı, Programatik satın alma ve Doğrudan Medya Satın alma ile eş zamanlı yürütmelerini sağlarken; diğer yandan tüm pazarlama kanalları üzerinden senkronize bir şekilde yönetmelerini sağlar.
  • DoubleClick Search (DS) – Arama ağı anahtar kelime kampanyalarını birden çok arama motoru ve medya kanalları üzerinden ve tek bir platform altında oluşturun, yönetin, ve takip edin.
  • İlgi alanı, pazardaki kitle, içeriğe dayalı anahtar kelime, benzer kitle, görüntülenebilirlik ve daha birçok Google hedefleme kriteri ile desteklenen özelliklerinin yanında envanter araştırma raporları ve doğrulamaları ile desteklenen reklamverenler; ek becerilerini keşfetmek için güvende hissedebilirler.
  • Ek özellikler mevcuttur: Potansiyel müşterilere ulaşmak için veri havuzu, Üçüncü taraf veri ve diğer birçok Üçüncü taraf entegrasyon seçenekleri.

 

Pazarlama kampanyalarınız, uzmanlığımız ve danışmanlık hizmetlerimiz ve DDM ile birlikte tam anlamıyla eşsiz bir değer önermesine ulaşıyor.

Want to leverage your display ad budget to maximize your online ROI?

© 2017 TOTALMEDIA LTD. ALL RIGHTS RESERVED.                SITE BY PURPLEBRAND

Top