Dünyanın önde gelen kanallar arası reklamcılık uzmanı Total Media; dijital reklam teknoloji ve platformları üzerindeki derinlemesine bilgisiyle ünlüdür. Bütçelerinizi maksimum yatırım kazancı (ROI) için avantaja çevirebilmeniz için her teknoloji çözümünü ihtiyaçlarınıza göre uyarlarız.

Dijital reklamcılıktaki 10 yılı aşkın deneyimimiz ve teknoloji deneyimimiz ile iş zekasını birleştirerek, en ideal sonuçlara ulaşırız. Analiz ekibimiz, özelleştirilmiş bir panel ve görsel raporlar aracılığı ile kolayca çıkarım yapmanıza ve sonuçları gerçek zamanlı takip etmenize yardımcı olur.

We proudly provide DoubleClick to address the needs of the modern marketer.

doubleclick-main-logo-290x65

10 yılı aşkın başarımızı müşteri odaklı kültürümüze bağlıy. Yaptığımız her şey; müşterilerimize vaktinde ve günlük profesyönel bir hizmet sağlama ve onlara yardımcı olma üzerine kurulu. Teknoloji uzmanlığımız ve derinlemesine analiz becerilerimiz, müşterilerimize en yüksek yatırım kazancı (ROI) sunmamız için gereken çözümleri, araçları ve becerileri sağlar.

Total Media ile, danışmanlık ve analitik hizmet paketleri tarafından destekli; reklam operasyonları ve trafik işlemleri dahil tüm kampanya yönetim hizmetlerini alırsınız.

Size atanan kampanya yöneticiniz, stratejilerinizi uygulamak ve sizlere en yüksek yatırım kazancı (ROI) getirebilmek için tıpkı ekibinizin bir üyesiymiş gibi sizlerle çalışır.

Hızlı bir şekilde akıllı kararlar almanıza ve süreci hızlandırmanıza yardımcı olmak için kampanya yönetimini basit ve içgüdüsel bir hale getirmek istiyoruz.

Reklam sektörü ortalamasının üzerinde profesyonel çalışanlardan oluşan son derece nitelikli bir ekip ile sizlere hizmet vermeye hazırız.

DCM - DOUBLECLICK CAMPAIGN MANAGER

DoubleClick Campaign Manager (DCM), DoubleClick Dijital Pazarlama platformunda bulunan; dijital görüntülü kampanyalarınızı bütün mecralar üzerinden yönetmenizi sağlayan bir araçtır.

DCM, reklam sunumu, kullanıcı hedefleme, doğrulama, son raporlama ve ilişkilendirme modelleri için güçlü özellikler seti içeren bir pakettir.

DOUBLECLICK BID MANAGER

DoubleClick Bid Manager, reklamverenlerin Görüntülü ağ, Video ve Mobilde bulunan ayrıcalıklı envantere gerçek zamanlı erişmesini sağlayan Google’ın talep yönlü platformudur.

Mesajınızı aktarmada dünyanın en üstün çözümü olan DBM, programatik reklam kampanyalarınıza uygun tekliflendirme, hedefleme ve optimizasyonun en yüksek seviyelerine ulaşmanız için sizlere en iyi fırsatı sağlar.

DS – DoubleClick Search

DoubleClick Search, DoubleClick Dijital Pazarlama platformunda bulunan; arama ağı anahtar kelime kampanyalarını birden çok arama moturunda oluşturmak, yönetmek ve takip etmek için kullanılan bir araçtır.

Temelinde DS, çalışanların kampanyaları ve teklifleri yönetmeleri için uzun vadeli bir bakış açısı kazanmalarını sağlayan bir arama motoru pazarlama çözümüdür.

Rich Media

Reklamverenler, tüm formatlarda çalışan sayfa içi, uygulama içi ve yayın içi rich media reklamlarını kurmakta yardımcı olması için DoubleClick Creative Solutions araçlarından faydalanabilirler.

Reklamverenler mevcut içerikten reklamlarını oluşturmak için, Google’ın kurum içi DoubleClick bileşenleri, Adobe Flash API, Google Web Designer, Adope Edge Animate, veya Google’ın kendi ürünü olan Studio Layouts galerisi arasından istediğini seçme lüksüne sahiptir.

Maximize campaign performance across multiple screens and platforms

Reach new audiences with targeting tactics and tools

Realize a full service package; tracking, trafficking and programmatic buying

View and drill down to your campaigns through a simple user interface

Are you ready to make your next advertising campaign a massive success?

Sign up now and our media-buying team will get back to you right away.

© 2017 TOTALMEDIA LTD. ALL RIGHTS RESERVED.                SITE BY PURPLEBRAND

Top