Total Media, bir DoubleClick Sertifikalı Pazarlama İş Ortağıdır!

Sertifikalı Pazarlama İş Ortağı rozeti; Total Media’nın DoubleClick Bid Manager (DBM), DoubleClick Campaign Manager (DCM) ve DoubleClick Search (DS) alanlarındaki uzmanlığına dayanarak DoubleClick’in katı yeterlilik standartlarını karşıladığını gösterir.

 

DoubleClick Sertifikalı Pazarlama İş Ortağı Programının önemi nedir?

Google, Sertifikalı Pazarlama İş Ortağı Programını reklamverenlere büyümeleri ve gelişmelerine yardımcı olma amacı ile oluşturmuştur. Total Media, ürünler arası uzmanlığıyla Google tarafından tanınan seçili az sayıda global ajanstan bir tanesi olmaktan gurur duyar. Dikkatli bir şekilde teftiş edildik ve Google’ın katı yeterlilik standartlarını karşılıyoruz. Bu; Google tarafından, DoubleClick platformunda başarılı olmak için gereken uygulama, eğitim ve desteği sağlayabilecek güvenilir bir iş ortağı olarak kabul edildiğimiz anlamına gelir.

 

Neden DoubleClick Sertifikalı Pazarlama İş Ortağı ile çalışmalısınız?

Sertifikalı Pazarlama İş Ortağı olarak Total Media, yalnız başınıza devam etmek istemediğinizde sizlere yardım edebilir. Total Media olarak, kampanyalarınızı kurabilir, optimize edebilir ve onların devamlılığını sağlayabiliriz. Bu; kampanya oluşumundan, günlük yöneticiliğe ve büyümenize yardımcı olmaya kadar her konuda emrinize amade bir uzmana sahip olmanız anlamına gelir. İster medya yönetim hizmetleri, sistem entegrasyonları, ister ölçümleme ve ilişkilendirme üzerine yardım veya platforma erişim arıyor olun; başarılı olmanızda sizlere yardımcı olabiliriz.

 

Total Media’yı rakiplerinden farklı kılan nedir?

Sertifikalı ve güvenilir bir Pazarlama İş Ortağı olmaya devam edebilmesi için Total Media’nın, her 18 ayda bir, Google tarafından yönetilen sertifikasyon sınavlarını geçerek en yeni Google araçları ve ürünlerine dair güncel kalması gerekmektedir. Ayrıca, Google’daki gelişmelere hakim olmak adına en yeni eğitim ve ürün güncellemelerine erişim almak için doğrudan Google ile çalışıyoruz. Daima en iyisi olmak için sıkı çalıştığımıza güvenebilirsiniz.

 

İleriye Doğru Yol Alıyoruz

Total Media, DoubleClick Big Manager (DBM), DoubleClick Campaign Manager (DCM) ve DoubleClick Search (DS) üzerine iş ortağı sertifikası alan, dünyadaki yalnızca 19 ajanstan 1 tanesi olarak seçilmesinin yanında; dünya çapında 49 ajansın yer aldığı ayrıcalıklı DoubleClick Sertifikalı Pazarlama İş Ortağı grubuna katılmıştır. Total Media aynı zamanda Rusya, Türkiye, Israil ve Afrika ülkelerinde DoubleClick Sertifikalı Pazarlama İş Ortağı olarak tasdiklenen ilk firmadır.

 

Sertifikalı bir DoubleClick Pazarlama İş Ortağı ile çalışmaya başlamak için hazır mısınız? İşletmeniz için nasıl gerçek sonuçlar yaratacağımızı konuşalım. Başlamak için bizlerle hemen bugün iletişime geçin!

It’s Time to Combine DBM and DCM!

Create one platform for yielding the highest performance and ROI for your ad campaigns!  

© 2017 TOTALMEDIA LTD. ALL RIGHTS RESERVED.                SITE BY PURPLEBRAND

Top