badge_certified_publishing_partner_vertical_rgb

dclk-logo-dfp

dclk-logo-ad-exchange

Google Certified Publishing Partner nedir?

The Certified Publishing Partner rozeti Total Media olarak DoubleClick Ad Exchange and DoubleClick for Publishers uzmanlığımız ve bu endüstrideki deneyimimiz sayesinde Google’ın titizlikle belirlediği kriterlerine uygun olduğumuzun kanıtıdır.

 

İibirliğinin önemi nedir?

Google Certified Publisher Partner programını yayıncıların gelişmesini ve büyümesini sağlamak için oluşturdu. Total Media olarak Platformlar arası uzmanlığımız sayesinde bu güzide programın Google tarafından seçilmiş birkaç üyesi arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Neden  Google Certified Publishing Partner ile çalışmalısınız?

Certified Publishing Partner olarak, Total Media size, ihtacınız olan her türlü desteği sunar.  Reklamlarınıza kurulum, optimizasyon ve yönetim hizmetleri sunarak sizlere uzman olduğunuz konularda yoğunlaşma imkanı sağlarız.

 

Total Media’yı diğerlerinden farklı kılan nedir?

Sertifikalı ve güvenilir Yayıncı Partneri olarak devamlılığı sağlamak için, Google’ın en yeni araçları ve ürünleri hakkında sürekli güncellenip bilgi ve deniyimimizi 18 ayda bir Google sertifikasyon sınavlarıyla bilgilerimizi denetleme imkanına sahip oluyoruz. İlaveten, Google ile direkt irtibatımız sayesinde en son ürün güncellemeleri ve kullanımlarına erişebiliyor ve Google hizmetlerini en üst düzeyde sunuyoruz. En iyi hizmeti sunmak için çok çalıştığımıza güvenebilirsiniz.

 

Nasıl Başlayabiliriz?

Sertifikalı Google partneri ile çalışmaya hazır mısınız? Google yayıncı çözümleri ile nasıl avantaj sağlayacağınız hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve hemen başlamak için Bize Ulaşın!


Have you thought any of the following?

 

  • My AdX is not performing up to our expectations?
  • AdX has become just too time consuming to manage?
  • Where can I find a team of experts to navigate the complexities of AdX?
  • Is it possible to install a team of professionals to oversee our AdX operations?
  • How can we get started with AdX?

© 2017 TOTALMEDIA LTD. ALL RIGHTS RESERVED.                SITE BY PURPLEBRAND

Top