squers-02

badge_certified_publishing_partner_horizontal_rgb

squers-01

button - green - final - march 1

Total Media, yayıncıların mevcut envanter gelirlerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olur ve gelir akışlarını Real-Time Bidding ve programatik satın alma platformları aracılığı ile artırmak için onlara yeni fırsatlar sunar.

RTB, Programatik reklamcılığın bir bileşeni olan Real-Time Bidding (RTB), reklamverenlerin belirli bir kullanıcıya; hakkında toplanan özel veriye bağlı olarak farklı bir reklam göstermesini mümkün kılan, gerçek zamanlı teklif verebildikleri bir açık artırma ortamı yaratır. RTB; doğru reklamı, doğru kişiye, doğru zamanda gösterme imkanını vadeder. Gösterim başına RTB üzerinden alınan ve satılan reklam envanteri, finansal piyasalara benzer bir biçimde işler.

 • Reklam alanınızı en yüksek teklifi yapan alıcıya gerçek zamanlı satın.
 • Premium ve artan envanterinizden kazandığınız geliri artırın.
 • Tüm envanteriniz üzerine detaylı raporlama alın.
 • Yüksek marjlar elde edin.

Görüntülü reklam alımlarının %20’sinden fazlası otomatikleştirilmiş teknolojiler aracılığı ile gerçekleşiyor

Envanterinizi doğrudan alıcılara satmak yerine, uluslararası medya borsasında erişilebilir hale getirebilirsiniz. Total Media, envanterinizi kuvvetli bir global talep tabanı ile yarıştırarak eCPM’lerinizi büyütmenize yardımcı olur. Sektördeki en büyük gerçek zamanlı tekliflendirme platformlarına erişim hakkı temin ederek, envanterinizi mümkün olan en kapsamlı reklamveren kitlelerine sunmanızı sağlar.

 

Tercih Edilen Anlaşmalar ve Özel Açık Artırmalar (Preferred Deals and Private Auctions)

Tercih Edilen Anlaşmalar, yayıncılar ve reklamverenler arasında yapılan; genellikle reklamverenlerin spesifik reklam boyutları, yerleşimler ve hedef kitleleri konularında yayıncılara ulaştığı ve iki tarafın, gösterimlere karşılık kendi aralarında sabit bir fiyatlandırma üzerinde anlaştıkları doğrudan anlaşmalara dayanır.

 • Premium reklamverenlerin premium kitlelere ulaşma arzusundan kaynaklanan ve genelde daha yüksek verim getiren gösterim başına maliyeti belirleme ve kontrol etme gücü.
 • Websitesindeki premium reklam envanterleri için pazar fiyatlandırmasını belirleme ve daha yüksek relatif finansal değeri sürdürme gücü.
 • En değerli reklam envanterini üst düzey reklamverenlere yalnızca reklam satış ekibi aracılığıyla satmak yerine, doğrudan ve programatikle satabilme yetisi.
 • Satılmamış envanterleri farklı alanlara dağıtabilme ve başka yerlerde değerlendirme becerisi.

Özel Açık Artırmalar; yayıncıların, erişilir kılmak istedikleri belirli envanteri, yalnızca kendi seçtikleri beyaz listedeki alıcılara açık olan yüksek öncelikli bir açık artırma oluşturmalarına olanak sağlayan programatik anlaşmalardır. SSP’ye izin veren özel açık artırmalardan bir tanesi Google DoubleClick Ad Exchange (AdX)’dir. Özel bir açık artırmaya katılmak isteyen herhangi bir reklamverene bir DSP (örneğin DoubleClick Bid Manager) kullanması önerilir.

 • Seçili sayıda üst düzey reklamverene programatik ile premium envanter sağlama imkanı.
 • Premium reklam yerleşimi ve gösterimleri için taban CPM fiyatı belirken, aynı zamanda tek bir açık artırma sonucunda daha da yüksek CPM gelirini garantilemek.
 • DoubleClick Ad Exchange gibi programatik platformlar üzerinden operasyonu kolaylaştırmak.

Websiteniz için Tercih Edilen Anlaşmalar veya Özel Anlaşmaları kullanmayı düşünüyorsanız; Total Media’nın eğitimli uzmanları, web trafiğinizden kazandığınız aylık gelirinizi artırma amacıyla reklam alanlarınız için en etkili programatik optimizasyonu ve para kazanmayı geliştirmek için ekibiniz ile görüşmeye hazır. Lütfen bizlere buradan ulaşmaktan çekinmeyin.

 

Total Media’nın yayıncılık çözümleri; ileri düzey optimizasyon teknolojileri, analiz yönetim araçları ve hizmetleri aracılığıyla gelirinizi maksimum seviyelere taşır.

Kurum içi para kazanma (monitizasyon) uzmanlarımız, tescilli teknolojilerimiz ile beraber birincil ve diğer dolaylı talep kaynaklarından en ideal ve kazançlı sonuçlar elde etmenizi sağlar.

 • Her bir gösterim için en yüksek fiyatlandırmayı tespit etme ve getirme uzmanlığı
 • En yüksek doluluk oranı ve eCPM’i garantileme.
 • Premium teknoloji ve geniş bir hizmet.
 • Yayıncılık envanterinin görünülürlüğünü kontrol etme ve tamamlama.
 • Geniş çaplı global reklam ağlarına erişim.

Arzu ettiğiniz stratejiyi uygulayarak her gösterimde getirilerinizi en üst düzeye çıkarabilmeniz için; hangi reklamverenin teklif verebileceğini ve hangi gösterimleri satın alabileceklerini seçmenize yardımcı olmak amacıyla sizlere ortak oluyoruz. Total Media, dünya çapındaki reklamverenlere premium yerleşimler yaratmak amacıyla websitenizi yeniden şekillendirerek; websitenize mevcut varlıklarınızdan önemli ölçüde avantaj sunmak için çalışır.

 

Monetization Terms & Conditions

Bring us your remnant inventory and we will maximize your ROI!

Contact us today to hear more about how we can optimize your ad revenue streams!

© 2017 TOTALMEDIA LTD. ALL RIGHTS RESERVED.                SITE BY PURPLEBRAND

Top