squers-03

button - green - final - march 1

Trafiğinizden para kazanmak için üst düzey bir video içeriği çözümü mü arıyorsunuz?

Total Media Video360° ile Yüksek Video CPM’i Kazanmaya Başlayın

Çevrimiçi videolardan para kazanma günümüz medya sektöründe birçok tartışmaya yol açmakta. Çoğu yayıncı video içeriği üretimine başlamak istese de; lojistik ve ekonomik engeller bu yayıncılar için zorlu ve maliyetli olup; birçok yayıncı, değil video içeriğinden para kazanmak; bu içerikleri yayınlama hakkına bile sahip olamıyorlar.

Video360° herkese videodan para kazanma imkanı sunuyor

Video360°, Total Media’nın eşsiz üst düzey video çözümü olan Video360°; video reklamcılığın üç ana başlığını kolay uyarlanabilen, BENZERSİZ ve zengin özelliklere sahip tek bir çözüm haline getiriyor.

 • En Gelişmiş Video Oynatıcısı – Otomatik oynatmalı ve oynatmasız (sesli / sessiz) özellklere sahip tüm standart boyutlar mevcuttur
 • Yüksek Kalite Orijinal İçerik – 7/24 otomatik güncelleme ve sizler için otomatik olarak özelleştirilmiş
 • Yayın İçi Premium Reklamlar – Yayın öncesi, ortası, sonrası ve yer paylaşımları için yayın içi premium video talep kaynakları

Total Media; yayıncıların sitelerinde premium video içeriği ve yayın içi reklamlar sunabilmeleri için güçlü, dinamik ve premium video para kazanma çözümü olarak Video360’ı sunuyor. Video360°, websitenizdeki yazılı içerik ile alakalı premium video içeriklerini yayınlamanıza ve programatik ile, öncü video platformları aracılığıyla video trafiğinizden para kazanmanıza olanak sağlar. Yalnızca kodu web sayfanıza uygulayın ve ardından arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın!

 

Total Media Video360° farklı ölçekteki her yayıncı için şimdi kullanıma hazır!

Web siteniz için Video360°’ı edindiğinizde avantajlarını anında görmeye başlayacaksınız:

 • Yeni oluşturulan video trafiğinizden para kazanmanız için yeni bir gelir akışı
 • Premium video içeriği sayesinde geliştirilmiş website kullanıcı deneyimi
 • Dönüşüm sağlayan düzenlenmiş içerik kanalları
 • Video içeriğiniz için yüksek eCPM’ler ve doluluk oranları
 • Her gün sunulan ilgili video içeriği
 • Daha uzun site etkileşimi
 • İçeriğinizle eşleşen premium video içeriği
 • Web siteniz ile kolay tak-ve-çalıştır entegrasyonu

Eğer hali hazırda video oynatıcısı olan bir yayıncı iseniz; hiç sorun değil! Sizi talebimiz ile bir araya getirebilir; web sitenizin videodan para kazanma akışını daha ileri seviyelerde optimize edebiliriz.

Günümüzde video içeriği sektörde büyüyerek gelişmeye devam etmektedir. Video360°’nin, yayıncıların yalnızca içeriklerinden daha fazla gelir yaratabilecekleri bir ürün değil; aynı zamanda web site ziyaretçilerine olabilecek en yüksek web deneyimi standardı sunabilmeleri için onlarla daha derin bir etkileşim oluşturabilecekleri; doğru zamanda, doğru bir ürün olduğuna inanıyoruz.

Video 360 ile yüksek CPM'ler kazanmaya başlamak için buraya tıklayın

© 2017 TOTALMEDIA LTD. ALL RIGHTS RESERVED.                SITE BY PURPLEBRAND

Top