DANIŞMANLIK VE PROFESYONEL HİZMETLER

Total Media; dijital reklam teknolojisi, özellikle reklam sunumu platformlarındaki 10 yılı aşkın tecrübesiyle birinci sınıf entegrasyon çözümleri sunmaktadır.
Ancak biz sadece teknolojimize güvenmiyoruz.

Yıllar içinde, kendisini yerel ve global kampanyalarınızı yönetmeye ve onları büyütmeye adamış çok uluslu bir ekip ile sizlere aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz:

  • İleri düzey meyda planlama ve satış kanalı entegrasyonu.
  • Diğer sistemler ile kusursuz bir entegrasyon sayesinde zaman ve hata tasarrufu.
  • Envanter optimizasyonu ve diğer üst düzey çözümler.
  • Başarmanıza yardımcı olmak için kendini adayan çok becerili, çok dilli bir ekip.
  • Derinlemesine reklam sunucusu raporları ve analizleri.

Ekibimiz; reklamınlarınızı mobil, video, rich media, sosyal ağlar ve arama ağları dahil birden çok mecrada ve kanalda yönetebilmeniz için doğru platformu oluşturma ihtiyaçlarınızı anlayarak sizlere yardımcı olur. Bu esnada, tamamen ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış aşağıdaki operasyon, entegrasyon ve danışmanlıkları sağlar:

ÖN ENTEGRASYON VE PROBLEM ÇÖZME:

İş modelinizden ve satış kanallarınızdan sorumlu özelleştirilmiş bir medya planlama platformu kurmanıza ve yürütmenize yardımcı oluruz. Şirket içi işlerinizin süreçlerini ve dinamik raporlama gerekliliklerini göz önünde bulundururuz. Teknolojinin; satış, CRM, trafik işlemleri ve yönetime dair bütün ihtiyaçlarınız ile örtüştüğünden emin oluruz.

TAŞIMA İŞLEMLERİ

Reklamveren listeleri, kampanyalar veya medya yapılandırmaları dahil mevcut verinizin tümü veya bir kısmı için otomatik olarak API üzerinden yürütülen; sizi saatlerce sürecek manuel işlemlerden kurtaran taşıma işlemleri.

ÖZELLEŞTİRME HİZMETLERİ

Eşsiz ürün profillerinizin yeni sisteminize taşınmasını garanti ederiz. Kimi zaman bu işlem, kurum içi ekiplerimiz tarafından kapsamlı bir kurulumu içermektedir.

İLERİ DÜZEY ÇÖZÜMLER

Sayfa içi kullanıcı davranışını yönetmeniz için sizleri eşsiz çıkarımlar sergileriz. CMS’inizi değiştirmenize gerek kalmadan, birden çok mecra üzerinden doluluk oranlarınızı optimize etmenize ve yeni ürünler yaratmanıza yardımcı olarak sizlere, eklenmiş avantajlar sunarız.

ÖZEL GELİŞTİRME PROJELERİ

Geniş bir geliştirme ekibi ister özel bir kullanıcı arayüzü, ister mevcut sisteminiz ile entegrasyon veya yalnızca size özgü bir özellik olsun; ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaya hazır.

RAPORLAMA

İş zekası sistemlerimiz sizlere; kullanıcı dostu görsel kullanıcı arayüzü üzerinden, API aracılığı ile çekilmiş ve belirli ihtiyaçlarınızı karşılama amacıyla yeniden işlenmiş reklam sunucusu verilerinizin derinlemesine raporlama ve analizini sunar. 40 profesyonel çalışandan oluşan ekibimiz ile sizlere Türkçe, İngilizce, Rusça ve İbranice dahil birden çok dilde hizmet vermeye hazırız.

© 2017 TOTALMEDIA LTD. ALL RIGHTS RESERVED.                SITE BY PURPLEBRAND

Top